Antutu benchmark
Zdroj: Flickr.com (360 El Salvador)

Xiaomi ovládlo rebríček AnTuTu a nie s Mi 11 Ultra, ale úplne iným modelom smartfónu!

Antutu rebríček zverejnil zoznam najvýkonnejších smartfónov za mesiac marec, pozrite sa ako dopadlo Xiaomi hneď s niekoľkými modelmi!

Rebríček Antutu zverejnil svoj pravidelný zoznam najvýkonnejších smartfónov na trhu a vôbec sa nečudujeme, že Xiaomi sa umiestnilo hneď na niekoľkých priečkach so svojími špičkovými modelmi. Marec bol na smartfóny štedrý a zvlášť pre Xiaomi, o čom informoval portál Xiaomiadictos, pozrite sa, ako čínsky gigant dopadol v rebríčku!

Rebríček odvládla herná novinka

Na prvom mieste sa objavila herná novinka od Xiaomi, je ňou Black Shark 4 Pro! V konfigurácii 12+256GB obhajuje svoj avizovaný výkon a potvrdzuje, že Xiaomi priniesol pre hráčov to najlepšie! Hneď za ním stojí OPPO Find X3 Pro a trojicu najlepších dopĺňa novinka od spoločnosti Nubia, Red Magic 6 Pro Tencent Edition. Black Shark 4 Pro so svojím skóre 765 579 predbehol OPPO o celých 20 000 bodov, čím sa môže plnohodnotne vyhlásiť za kráľa smartfónov.

Antutu marec 2021
Zdroj: AnTuTu

Xiaomi i na ďalších priečkach

Keď sa pozrieme na rebríček, vidíme, že všetky smartfóny prichádzajú s novým čipsetom Snapdragon 888. Štvrté miesto získava Asus ROG Phone 5. Svoje miesto si našlo i Vivo, ktoré so svojím modelom X60 Pro+ drží piate miesto. Víťaz minulého mesiaca, IQOO 7 taktiež od spoločnosti Vivo je tentoraz na šiestom mieste.

Na siedmom mieste vidíme znovu model od Xiaomi, resp. Redmi. Redmi K40 Pro, ktoré sa žiaľ nedostalo na globálny trh je na svojom mieste zaslúžene. V závese za novinkou od Redmi je model Mi 11, ktorý vyšiel ešte v decembri, so 710 581 bodmi. Je pozoruhodné, ako si odvtedy drží svoje miesto medzi elitami.

V hodnotení zatiaľ nenájdeme novinky v podobe Mi 11 Pro či Ultra, je však isté, že budúci mesiac sa tam určite objavia. Ich príchod bude isto medzi prvými priečkami, ak nie aj na prvom mieste. Špekuluje sa tiež o prítomnosti nového Mi MIX Fold v aprílovom zhrnutí, na finálne výsledky si však budeme musieť počkať.

Očakávali ste takéto výsledky? Dopadli podľa vašich predstáv, či by ste rebríček preorganizovali inak? Dajte nám vedieť v komentároch, ako dopadol váš favorit!

Mohlo by vás tiež zaujímať