MIUI 13_logo_Xmobile
Zdroj: Xmobile.sk

Xiaomi pokračuje v nasadzovaní MIUI 13. Tieto smartfóny by mali dostať novú nadstavbu už čoskoro

Nadstavba MIUI 13 by mala čoskoro zavítať do ďalších smartfónov. Ide najmä o smartfóny dcérskych značiek telefónov Redmi a Poco.

Nadstavba MIUI 13, hoci bola predstavená len nedávno, tak čoraz viac používateľov hlási jej dostupnosť. Nie tak dávno začali dostupnosť aktualizácie hlásiť napríklad používatelia zariadení Xiaomi Pad 5 (V13.0.3.0.RKXEUXM), Mi 11 Lite 5G (V13.0.5.0.SKOEUXM) a ďalších modelov telefónov z produktovej rady Mi 11. Najnovšie sa do pozornosti médií, ale i širokej verejnosti, dostávajú ďalšie smartfóny.

Ako upozorňuje portál xiaomiadictos.com, tak do pozornosti sa dostávajú ďalšie zariadenia dostupné na globálnom trhu. Podľa publikovaných správ v priebehu najbližších dní až týždňov by sa mohlo roztrhnúť vrece s aktualizáciami. Dôvodom je, že takmer desiatka smartfónov, by mohla dostať aktualizáciu.

Ide konkrétne o modely smartfónov nižšie.

  • Redmi 10 Prime, Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10 Pro Max, Redmi Note 10 JE
  • Redmi Note 8 (2021)
  • POCO X3 NFC, POCO X3 Pro

Záverom treba uviesť, že Xiaomi v čase predstavenia nadstavby MIUI 13 uviedlo, že prvá várka telefónov, ktorá má dostať aktualizáciu s novou nadstavbou, bude distribuovanou ešte v priebehu 1. kvartálu toho roka. Inými slovami, nadstavbu MIUI 13 by sme mohli vo väčšine avizovaných zariadení vidieť už čoskoro.

Vy už máte dostupnú nadstavbu MIUI 13? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Mohlo by vás tiež zaujímať