Xiaomi najlepsi smartfon
Zdroj: Unsplash.com (Joshua Golde)

Hľadáte nový smartfón? Pozrite sa na výber najlepších Xiaomi do 300€!

Kúpa nového smartfónu dokáže človeka občas pekne potrápiť. Mnoho modelov s rôznymi parametrami a častokrát ani sami nevieme, čo vlastne chceme. Cena je stále rozhodujúcim parametrom pri kúpe nového modelu a ak si chceme v dnešnej dobe poriadiť niečo, čo vydrží nejaký ten rok, hranicou býva približne tých 300€. Pozrite sa na výber toho najlepšieho, čo za túto cenu dostaneme z pohľadu výkonu, systémovej podpory, kamery či batérie. Veríme, že si každý príde na svoje a vyberie si smartfón na mieru.

Redmi 9

Najlacnejšou a najmenej vybavenou voľbou je model Redmi 9. Ide o minuloročný smartfón, ktorý vo svojej línii zatiaľ následníka nezískal, no už za 159€ môžeme získať celkom slušnú výbavu. 4GB pamäte RAM, 64GB internej pamäte a 5020mAh batéria stoja za zváženie, ak nie ste príliš nároční a postačí vám základný výkon. Srdce smartfónu tvorí MediaTek Helio G80 a s NFC pre bezkontaktné platby sa isto nestratíte. Kamera však ponúka len základnú kvalitu fotiek so 4 snímačmi v zložení 13+8+5+2mpx. Selfie snímky sú zhotovované 8mpx snímačom.

RECENZIA REDMI 9
Zdroj: YouTube (Isa Marcial)

Redmi Note 10S

„Prechodný“ model medzi základným a Pro modelom alebo zlatá stredná cesta s novým MIUI 12.5 je jasnou voľbou pre tých, ktorí chcú za malé peniaze veľa „muziky“. Smartfón beží na čipsete MediaTek Helio G95 a bonusmi smartfónu sú napríklad stereo reproduktory či rýchle 33W nabíjanie pre 5000mAh batériu. Kamerou smartfón dokonale zapadne zo strednej triedy, kedy ponúkne zloženie snímačov 64+8+2+2mpx a selfie snímky zhotovíte 13mpx snímačom. Bonusom je i AMOLED displej, ktorý je vo svojej cenovej kategórii vzácnosťou. Cena pre verziu 6+128GB vychádza na neskutočných 249€.

Redmi Note 10S
Zdroj: Youtube.com
(MySmartPrice)

Poco X3 Pro

Kráľom vo svojej kategórii je aj model od spoločnosti Poco, ktorý vystupuje z davu vo viacerých smeroch. Prvým je prítomnosť čipsetu Snapdragon 860, vďaka ktorému ponúka takmer vlajkový výkon. Druhým je 120Hz IPS LCD displej. Nezabudnime ani na masívnu 5160mAh batériu napájanú rýchlym 33W nabíjaním a stereo reproduktory, kameru v zložení 48+8+2+2mpx a 20mpx selfie snímač. V čom je však model ešte výnimočný? Za cenu 289€ môžeme získať vrcholnú verziu 8+256GB pamäte!

Detaily POCO X3 Pro predčasne odhalené, vďaka oficiálnemu obchodu vo Vietname.
Zdroj: Chun Corp

Redmi Note 10 Pro

Novinka so 120Hz AMOLED displejom sa na vrchole rebríčkov dostupných smartfónov bude držať dlho. Smartfón ponúka čipset Snapdragon 732G, stereo reproduktory, NFC pre bezkontaktné platby a 108mpx kameru, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani vlajkové lode. Batéria má kapacitu 5020mAh a s cenou na vrchole nášho limitu, teda 299€, získame model vo verzii 6+128GB.

Redmi Note 10 Pro Max
Zdroj: YouTube (C4ETech)

Našli ste si vo výbere model pre seba? Alebo siahnete po dajakom inom? A zvažujete kúpu nového zariadenia? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať