Xiaomi Mi 11_fotografia
Zdroj: Weibo (Digital Chat Station)

Mi 11 Pro zachytený na videu, takto bude vyzerať!

Mi 11 Pro očakával celý svet už počas predstavenia smartfónu Mi 11. Modelu sme sa bohužiaľ nedočkali, no už teraz vieme, ako bude smartfón vyzerať! Bol odkrytý zadný panel zariadenia!

I keď Xiaomi vydal svoj vlajkový model pre tento rok v podobe Mi 11, modelov Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra a Mi 11 lite sme sa zatiaľ nedočkali. Podľa najnovšieho úniku je práve Pro verzia už za rohom a svedčí tomu i video zadnej strany smartfónu, ktoré sa nachádza na YouTube. Potvrdený je i hlavný snímač kamery, na čo upozornil portál Notebookcheck.net.

Nový snímač od Samsungu

Len pár dní dozadu spoločnosť Samsung vydala svoj nový snímač s názvom ISOCELL GN2. Nie je prekvapením, že Xiaomi siaha práve po snímači od Samsugu, keďže i minuloročná vlajková loď Mi 10 i Mi 10 Pro boli vybavené vtedy 108mpx snímačom od nich. Nový ISOCELL GN2 ponúkne 50mpx rozlíšenie s netradične veľkou plochou snímača, ktorá je veľmi podobná ploche v kompaktných fotoaparátoch. Výsledkom sú nakoniec 12,5 mpx snímky, ktoré sú na nerozoznanie od tých z fotoaparátov. Ponúka i režim pre 100mpx fotky, smart ISO, ktoré dokáže o 24% presnejšie rozpoznať scénu a ISO upraviť. Video je tiež výborné, 4K zvláda pri 120 fps a FHD dokonca až pri 480 fps. Už teraz možno povedať, že Mi 11 Pro bude smartfón stvorený pre fotografov.

Dizajn Mi 11 Pro na videu

Podľa všetkého si bude rodinka Mi 11 veľmi podobná a to už či dizajnom snímača alebo farebnými prevedeniami. Mi 11 ponúka až 6 farebných prevedení vrátane toho z vegánskej kože a pri jeho Pro verzii tomu nebude inak. Dokonca podľa videa to vyzerá, že čierna farba bude taktiež z vegánskej kože, textúra materiálu ju veľmi pripomína. Podľa videa bude smartfón schopný až 50-násobného zoomu, ktorý bude nepochybne digitálny. Mi 11 Pro bude mať podľa výrezov 3 snímače kamery a minimálne ten hlavný spraví zo smartfónu riadny fotomobil. Ako to bude nakoniec zistíme ale až neskôr, tak sa zatiaľ pozrite na video zadných krytov pre pripravovaný smartfón.

Tešíte sa zatiaľ na Pro verziu smartfónu či siahnete skôr po lacnejších modeloch? Podeľte sa s nami v komentároch a sledujte nás i nadalej s novinkami zo sveta Xiaomi!

Rovnako nám dovoľte dať do pozornosti aj odhalený dizajn zariadenia Mi 11 Ultra, ktorý odkryl známy YouTuber ešte v prvej polovici februára minulého roka.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.