Xiaomi Mi11 showcase.
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi oznamuje ďalší event! Pôjde o ďalšie zariadenia z radu Mi 11?

Xiaomi Mega Launch sa udeje už čoskoro a vďaka oficiálnej pozvánke vieme i čas! Prídu konečne vlajkové zariadenia z radu Mi 11?

Marec je pre Xiaomi naozaj štedrý a svedčí o tom i ďalšie veľké predstavovanie produktov. To je naplánované už o týždeň a Xiaomi nás svojím oficiálnym plagátom pozýva na predstavovanie ďalších zariadení. Špekuluje sa najmä o zariadeniach z radu Mi 11, ako sú napríklad jeho Lite verzie či dokonca verzie Mi 11 Pro alebo Mi 11 Pro+. Čínsky gigant nazval predstavovanie Mega Launchom, takže veríme, že toto predstavovanie bude naozaj veľkolepé!

Pozvánka na predstavenie

Xiaomi prostredníctvom svojho účtu na Twitteri už včera avizovalo príchod niečoho jednoduchou otázkou. „Ready?“ znela otázka v tweete a technologický svet zrazu vedel, že sa chystá niečo veľké. Dnes ráno tak Xiaomi zverejnilo pozvánku na predstavovanie, teda tzv. Xiaomi Mega Launch a my neočakávame nič iné, ako dlho pripravované zariadenia Mi 11 Lite, Mi 11 Pro  a Mi 11 Pro+, ktorý je zrejme premenovaným Mi 11 Ultra. Predstavovanie sa udeje už 29.3.2021 o 12:30 nášho času a sledovať ho bude možno prostredníctvom sociálnej siete Facebook, Twitter i platformy Youtube. A ako technologický gigant avizuje v tweete, tento launch by ste naozaj nemali zmeškať!

Očakávané Xiaomi zariadenia

Podľa všetkých idícií pôjde práve o modely Mi 11 Lite 4G, ktorý prinesie čipset Snapdragon 732G, 64mpx hlavný snímač kamery a 90Hz AMOLED displej. Podľa zatiaľ dostupných informácií budú modely Mi 11 Lite jednými z najtenších zariadení na trhu. Predstavený by mal byť i jeho 5G model, ktorý prinesie zmenu v čipsete a údajne by malo ísť o Snapdragon 765G.

Lite modely by mal dopĺňať model Mi 11 Pro, ktorý len nedávno prešiel čínskou certifikáciou 3C. Podľa všetkého by už smartfóny Mi 11 Pro mali byť vyrobené a čakať na svoje predstavenie. Po jeho boku očakávame i model Mi 11 Pro+, ktorý je nám známy pod označením Ultra. Xiaomi sa zrejme rozhodlo zmeniť označenie a priniesť tieto dve neskutočné zariadenia ku nám už tento mesiac.

Či naozaj pôjde o tieto 4 modely sa dozvieme už čoskoro. Informácie z predstavovania vám samozrejme budeme sprostredkovávať, tak nás sledujte a čakajte na novinky zo sveta Xiaomi!

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.